Pdstudija – akmens apdirbimo studija, derinanti modernias technologijas su senosiomis akmens apdirbimo tradicijomis, išlaikanti lietuviškąjį pagrindą šiuolaikiškoms idėjoms.
Akmens apdirbimo studijos veikla susieta su paminklų gamyba, tačiau jos konkurencingumas yra vadovo, skulptoriaus Pauliaus Daujoto, kūrybiniame potenciale, kuris išliejamas kuriant ne tik paminklus, metalinius ir akmeninius kryžius, bet ir skulptūras ar skulptūrinių elementų, turinčius antkapius.
Pdstudija turi savo aiškią viziją. Šios akmens apdirbimo dirbtuvės siekia žmogaus įamžinimo vietą padaryti praktiškai prižiūrimą, subtilią, estetiškai patrauklią, tinkančią lietuviškoje kultūroje ir aplinkoje.
Dirbtuvės atlieka visus kapavietės apipavidalinimo darbus nuo pradžios iki galo. Lieja pamatus, sukuria ir pagamina antkapį, jį pastato, sutvarko aplinką kliento pasirinktomis medžiagomis.
Pdstudija drąsiai gali save afišuoti, kaip meninių paminklų dirbtuves, nes čia žodis „meninis“ reiškia individualumą, išskirtinumą ir jokiu būtu ne kičinę, kinietišką kopiją.
Siūlyti klientui originalų meninį paminklą reiškia padėti jam suprasti, kad Lietuva turi labai gražius savo akmenis – riedulius, kad natūralus akmuo yra savitesnis, gražesnis bei artimesnis lietuvio pasaulėžiūrai, kad „kitokio“ – sprendimo nereikia bijoti, kad tik meniniame antkapyje galima išreikšti savo mintis, jausmus ir prisiminimus apie mirusįjį. Siūlomos etno koplytėlės – tai lietuviškų šaknų, istorijos, paveldo palaikymas.
pdstudija mokosi iš kiekvieno kliento. Kiekvienas klientas teisus, pageidavimas teisingas, todėl dar vienas šių meninių paminklų dirbtuvių privalumas – tai lankstumas, išeities radimas iš bet kokios situacijos, meninės ir techninės kokybės suderinamumas su kaina.
pdstudija – inovatyvūs ir veržlūs žmonės, tikslingai einantys link tikslo – klientų pageidavimus paversti meniniais sprendimais, sukurti lietuvišką meninį paminklą – antkapį, kuris būtų ne tik informacinė plokštė, o būtų savitas, dvasingas, įdomus ir turintis išliekamąją vertę.
Dirbtuvės savo veiklos neapriboja vien mirusiųjų įamžinimu. Studija mielai prisideda prie miesto puošimo ir kartu su kitomis, lojaliomis Mažeikių miestui, įmonėmis puošia miestą skulptūromis.
Ši akmens apdirbimo studija laikosi principų: tobulėti, naujinti techninę bazę, išlaikyti lietuviškumą, neatsilikti nuo naujovių, būti originaliems, įdomiems ir įgyvendinti klientų lūkesčius.
Pagarba kiekvienam klientui.